sąskaitų apmokėjimas

Kaip sužinoti, kokią sumą reikia mokėti?

 • Savo sąskaitos sumą visada gali sužinoti paskambinę trumpuoju numeriu 1500 ir paspaudę skaičių 3, taip pat paskambinę į Klientų aptarnavimo centrą nemokamu telefonu 1501 arba 8 6500 1501 (iš kito operatoriaus tinklo).
 • Taupykite savo laiką su „info LABAS” programėle išmaniajam: čia vos vienu spustelėjimu sužinosite svarbiausius atsakymus apie Jūsų „LABAS kontrakto“ sąskaitą. Atsisiųskite „info LABAS“ dabar – tai nieko nekainuoja! 

Kaip apmokėti sąskaitą?

Grynaisiais pinigais UAB „EUROCOM" sąskaitas apmokėti galite:

 • Parduotuvių „Maxima“ kasose, Loterijos „Perlas“ terminaluose, „Lietuvos spauda“, „Spauda“, „R-kiosk“ kioskuose, kur tereikia pateikti kvitą su barkodu;
 • „Lietuvos pašto“ poskyriuose, kur arba galėsite pateikti kvitą su barkodu, arba vietoje užpildysite mokėjimo nurodymą. Šiuo atveju įmokos gavėju turite nurodyti UAB „Eurocom“, skiltyje „Kliento kodas“ įrašyti savo „Mokėtojo kodą“, kurį rasite pirmajame sąskaitos puslapyje;
 • „Fox box“ terminaluose, čia tereikės pasirinkti paslaugos teikėją UAB „Eurocom“ ir įvesti savo tel. nr.;
 • Bankų filialuose.

Įmokos kodas 2782. Įmokos priėmimo kaina priklauso nuo banko įkainių.

 • Lengviausiai apmokėti LABAS KONTRAKTO sąskaitas galite su specialia „LABAS kontrakto“ sąskaitos kortele! Turėkite šią kortelę piniginėje ir Jums niekada nebereikės nešiotis popierinės LABAS KONTRAKTO sąskaitos: tiesiog prieš apmokėjimą pateikite kortelę parduotuvių „MAXIMA“ kasose ar „Loterijos Perlas" terminaluose ir iš karto sužinosite mokėtiną sumą. Užsisakykite šią kortelę nr. 1501 nemokamai ir mes ją atsiųsime paštu irgi nemokamai!

Įmokas už paslaugas galite pervesti į šias „EUROCOM“ sąskaitas:

 • „Swedbank", banko kodas 73000, a.s. LT987300010107916418.
 • AB SEB bankas, banko kodas 70440, a. s. LT187044060007194361. Įmokas mokant internetu, pavedimo lauke „Kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje" būtina nurodyti mokėtojo kodą, kurį rasite sąskaitos pirmame lape. Pavedimo kaina priklauso nuo banko įkainių.

Automatinis e. sąskaitos apmokėjimas internetinėje bankininkystėje

Ši atsiskaitymo paslauga patogi tuo, kad e. sąskaita pateikiama tiesiai Jūsų e. bankininkystei, ir apmokėti gautą sąskaitą gali automatiškai.

Norint pradėti naudotis E. sąskaitos paslauga su automatiniu apmokėjimu, patariame kreiptis į savo banką ir atlikti šiuos veiksmus:

 1. Užpildyti prašymą E. sąskaitai gauti už UAB „EUROCOM“ suteiktas „Labas kontraktas“ paslaugas.
 2. Sudaryti sutartį dėl automatinio sąskaitos už paslaugas apmokėjimo.

Primename, kad užpildyti prašymą E. sąskaitai gauti bei sudaryti sutartį su automatiniu apmokėjimu galite ir prisijungus prie jūsų banko internetinės bankininkystės.

Užsisakydami paslaugą banke ar banko internetinėje sistemoje, Jūs turite žinoti ir nurodyti savo Mokėtojo kodą, kuris yra pateiktas Jūsų sąskaitos pirmame lape. Jį galite sužinoti ir paskambinę numeriu 1501.

E. sąskaitos pateikimas e. bankininkystei iki 2016 m. pabaigos yra nemokamas, nuo 2017 m. sausio 1 d. kainuoja 0,23 Eur su PVM / mėn.