išlaidų kontrolė

Yra buvę, kad už vieno mėnesio mobiliojo ryšio paslaugas sumokate tiek, kiek buvote suplanavę už tris? O gal Jūsų pagrandukas Jūsų telefonu kalbasi su savo draugais ar užsibūna internete žaisdamas tetrius? Pasinaudokite „Išlaidų kontrolės“ paslauga − ji apsaugos Jus nuo nemalonių staigmenų ir užtikrins, kad už mobilųjį ryšį mokėsite ne daugiau, nei tikėjotės.

Kaip tai veikia? 
Iš pradžių nuspręskite, kiek pinigų per mėnesį skirsite LABAS kontrakto paslaugoms. Tada pasirinkite, kuris iš dviejų išlaidų kontrolės būdų Jums priimtinesnis:

  • SMS žinutė. Kai pasieksite 100 proc. nusistatytos išlaidų sumos, atsiųsime SMS žinutę.
  • Apribojimas. Kai pasieksite 80 proc. nusistatytos išlaidų sumos, gausite SMS žinutę, o kai peržengsite 100 proc. ribą, naudojimasis LABAS kontrakto paslaugomis bus apribotas. Tačiau ir toliau turėsite galimybę naudotis visomis neišnaudotomis LABAS kontrakto paslaugomis, pavyzdžiui, pokalbių minutėmis, SMS, internetu.

Kiek tai kainuoja?
 „Išlaidų kontrolės“ paslauga yra nemokama.

Kaip pradėti naudotis?
Užsisakyti paslaugą „Išlaidų kontrolė“ ir pasikeisti išlaidų sumą galite paskambinę nemokamu klientų aptarnavimo numeriu 1501.

Kokiu tikslumu nustatoma išlaidų suma? 

Norimą sumą turite nustatyti euro tikslumu. Jei norite, kad  kontroliuojamas mėnesio išlaidų limitas atitiktų plano mokestį, apvalinkite pasirinktąją sumą iki didesnio artimiausio sveiko skaičiaus. Pavyzdžiui, jei Jūsų plano mėnesio mokestis yra 2,3025 € – pasirinkite 2,3170 € kontroliuojamą išlaidų limitą. Jei planas kainuoja 4,1995 €, nusistatykite 4,3443 € ;„Išlaidų kontrolės“ ribą.

Kaip paslauga veikia pirmą mėnesį? 

Kontroliuojamos išlaidos skaičiuojamos tik nuo paslaugos aktyvavimo momento. Todėl Jūsų iki tol išnaudota suma į kontroliuojamas išlaidas nebus įtraukta.

Iš ko susidaro kontroliuojama  išlaidų suma?

Jūsų nusistatytą išlaidų sumą, į kurią nukreipta  „Išlaidų kontrolės“ paslauga, yra įskaičiuoti planų, skambučių trumpaisiais numeriais ir naudojimosi paslaugomis užsienyje mokesčiai. Atminkite, kad į kontroliuojamą išlaidų sumą neįtraukiami įvairūs vienkartiniai mokesčiai.