Paslaugų paketai keliaujantiems

Kiek tai kainuoja ?

Paslaugų paketai keliaujantiems EUROPA 1 EUROPA 7 EUROPA 30
Pokalbiai 5 min. 50 min. 100 min.
SMS arba MMS 5 vnt. 50 vnt. 100 vnt.
Mobiliojo interneto duomenys 15 MB 150 MB 300 MB
Paketo galiojimas 24 val. 7 paros 30 parų
Kaina 0,64 Eur 5,99 Eur 9,99 Eur

Kainos nurodytos eurais su PVM.

Kainos nurodytos eurais su PVM. Paketas EUROPA 1 įsijungs Jums tik pradėjus naudotis paslaugomis, EUROPA 7 paketu galėsite naudotis savaitę nuo užsakymo, o EUROPA 30 – visą mėnesį nuo jo užsakymo.

Užsienyje atsilieptų skambučių minutės nėra įtrauktos į paketų keliaujantiems mokestį (minutės kaina ES / EEE šalyse – 0,013 Eur). Šie paketai taip pat negalioja su mobiliojo interneto planais planšetei ir kompiuteriui.

Kainas kitose šalyse rasite žemiau esančioje paieškoje.

Kur tai veikia?

Paslaugų paketai keliaujantiems taikomi Europos Sąjungos ir Europos Ekonominės Erdvės šalyse.

ES/EEE šalys, kur veikia paketai keliaujantiems:

Airija, Austrija, Belgija, Bulgarija, Čekijos Respublika, Danija, Estija, Gibraltaras, Graikija, Islandija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kipras, Kroatija, Latvija, Lenkija, Lichtenšteinas, Liuksemburgas, Malta, Norvegija, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Vengrija, Vokietija.

Kaip užsisakyti?

Tai ypač paprasta: jei nebūsite užsisakę jokio paslaugų paketo keliaujantiems, vos tik pradėjus naudotis paslaugomis ES / EEE šalyse Jums bus įjungtas paketas EUROPA 1. Norėdami užsisakyti paslaugų paketą savaitei EUROPA 7 ar paketą mėnesiui EUROPA 30, siųskite SMS su tekstu EUROPA 7 arba EUROPA 30 numeriu 1549. Paketų užsakymas SMS žinute numeriu 1549 ES / EEE šalyse – nemokamas.

Kaip tai veikia?

  • Išnaudojus 80 % bei 100 % bet kurios paslaugos (minučių, SMS ar MMS ar MB) iš paketų EUROPA 7 ir EUROPA 30, apie tai Jus perspėsime SMS žinute, ir galėsite pasirinkti tinkamą paketą tolimesniam kelionės laikotarpiui.
  • Jei išnaudosite suteiktas paslaugų paketo keliaujantiems MIN, SMS ar MB ir nuspręsite tęsti paslaugų naudojimą nepasirinkę kito paslaugų paketo keliaujantiems, Jums vėl įsijungs pigiausias ir mažiausios galiojimo trukmės paketas EUROPA 1.
  • Norėdami sužinoti, kiek Jums dar liko neišnaudotų minučių, SMS / MMS ir MB iš paslaugų paketo keliaujantiems, siuskite SMS su tekstu INFO nemokamu nr. 1549.
  • Jei bus likę neišnaudotų paslaugų iš paslaugų paketo keliaujantiems, kurio galiojimas dar nebus pasibaigęs, neišnaudoti paslaugų kiekiai bus pridėti prie naujai užsakyto paketo.
  • Visada bus taikomas ilgiausias galiojančio paslaugų paketo keliaujantiems laikotarpis, t.y. nepanaudotomis paslaugomis galėsite naudotis tol, kol galioja Jūsų ilgiausiai galiojantis paketas keliaujantiems.
  • Jei užsakysite keletą paslaugų paketų keliaujantiems – paketų mokesčiai bus susumuoti.